In het afgelopen jaar hebben wij veel aandacht gehad voor welzijn van nieuwkomers. We zijn daarvoor met het initiatief Dream Agency gestart en hebben nu meermaals wekelijkse activiteiten. Maandelijkse workshops storytelling en theaterimprovisatie, twee keer per maand een muziekavond, twee keer per week yoga en regelmatig andere activiteiten en projecten, zoals groepscoaching.

We zijn erg verheugd met de samenwerking die wij in de afgelopen maanden hebben opgebouwd met het nieuwe landgoed Kleverbergh, in de Ooijpolder zo'n 5 kilometer buiten Nijmegen. We gaan op die plek bijzondere activiteiten organiseren om echt de diepte in te duiken, verbinding te maken met jezelf, tot rust te komen of juist tot creatieve uitspattingen. In elk geval voor bijzondere activiteiten.

Op 30 maart a.s. organiseren we daar onze eerste lange workshop met de toepasselijke titel: Return to Rest. Deze workshop is bedoeld voor een breed publiek. De voertaal is Engels, maar je kunt er ook met Nederlands terecht.

Klinkt dit goed? Je kunt hier meer informatie vinden en je inschrijven!


terug naar overzicht

Recente items

New Talents Incubator
17 juli 2025
Dream Agency 2025
24 juni 2025
Empowerment for women
14 mei 2025